Başkanımız

1976 yılında Kütahya ili Domaniç ilçesinde doğdu. İlk ve orta tahsilini Çukurca’da tamamladı. Domaniç Lisesi’nden mezun olduktan sonra Uluslararası bir firmanın İnsan Kaynakları Departmanı’nda 20 yıl yurt içi ve yurt dışı projelerde yöneticilik kademelerinde çalıştı. Emin Taşgın evli ve iki çocuk babasıdır.

Çalışma ve sosyal yaşantım süresinde edindiğim bilgi, beceri ve tecrübelerimi beldemizi bir adım daha ileriye taşıyabilmek amacıyla, sizlerin desteği, Rabbimin inayeti ile Adalet ve Kalkınma Partisinin örnek ve üretken belediyecilik anlayışını ortaya koyabileceğimiz ortak hedeflere ulaşma hususunda azami gayreti göstererek en iyi hizmeti vermek için “ Beldemizi EMİN Ellere Teslim Ettiniz. Emanetiniz hem çok yüce ve hem de çok büyüktür. Bu emaneti en iyi şekilde sizin adınıza ve sizin için sahiplenecek ve Beldemize siz değerli halkımıza hiçbir ayırım gözetmeden hizmet olarak sunacağız. Amacımız memleketimize hizmet etmek. Siyaset benlik kavgası değil, bizlik davasıdır. Bu davada amacımız memleketimize en iyi hizmetleri sunabilmek olacaktır.

Seçim sürecinde anlatmış olduğumuz projeleri öncelik sırasına göre yapmaya çalışacağız. Bir yandan belediye asil görevlerini yaparken diğer yandan da projelerimizi hayata geçirmenin mücadelesini vereceğiz. Sizden ricam bu aşamada bize destek vermeniz ve yapıcı eleştirilerde bulunmanızdır. Bizim gayemiz halkımıza en iyi hizmeti getirmektir. Bizim gayemiz halkla beraber halk için hizmet üretmektir.

Bu vesile ile tekrar bize göstermiş olduğunuz teveccühe, desteğe ve anlayış için Hepinize tekrar ayrı ayrı teşekkür ediyorum, saygılarımı sunuyorum.

Emin Taşgın

Çukurca Belediye Başkanı