KUTAHYA HAVA DURUMU
BİZE ULAŞIN 0(274) 6758367

Bizden Haberler

Çukurca Belediyesi Web Sitesi

Okulumuza Bilgisayar Hibesi

- +

Tekfen İnşaat ve Tesisat A.Ş, Kütahya Domaniç ilçesine bağlı Çukurca Beldesi Çukurca Şehit Veli Selçuk İlköğretim Okuluna bilgisayar hibe etti.

Toplum Yararına Çalışan Kurum, Toplumsal gelişme ve ilerlemeye destek vermenin, olanakları ölçüsünde ülkenin tüm fert ve kuruluşları için  topyekün bir sorumluluk olduğuna inanan Tekfen, bu yöndeki çalışmalarını uzun yıllardır çok yönlü olarak sürdürmektedir. Üst yönetimden alt kademelere kadar tüm Tekfen çalışanları tarafından da desteklenen bu faaliyetler Sosyal Sorumluluk anlamında Çukurca Şehit Veli Selçuk İlköğretim Okuluna hibe edilen Bilgisayarlar Okul Müdürü Gökmen Çakmak’ a teslim edildi.

Bilgisayar desteğinden dolayı teşekkür eden Okul Müdürü Gökmen Çakmak; “Aracı olan Çukurca Belediye Başkanı Emin Taşgın ve Tekfen firması, okulumuzdaki öğrenciler için Eğitimlerine destek olacak bilgisayar hibe ettiler. Bu destek sayesinde artık çocuklarımız bilgisayarlarla daha verimli bir eğitim hayatına sahip olabilecekler. Tekfen Firması’na bizlere verdiği destek için şükranlarımızı sunuyoruz” dedi.

YORUM GÖNDERYorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir, üye olmak için tıklayınız.